۱۳۹۵-۰۴-۲۸

درباره ما

شرکت تعاونی فنی مهندسی ایمن پردازان صنایع بالادستی جمهوری اسلامی ایران (صبا)

شرکت تعاونی فنی مهندسی ایمن پردازان صنایع صبا (صنایع بالادستی جمهوری اسلامی ایران) در سال 1393 به شماره ثبت 7180 به ثبت رسید .

این شرکت با هدف ارتقاء فرهنگ ایمنی در زندگی روزمره افراد و همچنین ایمن سازی صنایع و معادن در سراسر کشور تأسیس گردیده است و با راه اندازی وبسایت www.imeny.org در نظر دارد در عصر رایانه و تکنولوژی ، با بکارگیری از دانش روز دنیا اقدامات ارزنده ای را در راستای رسیدن به هدف خود بردارد.

با نگاهی گذرا به جوامع توسعه یافته به پیاده سازی سیستم هایی پی می بریم که هدف آنها چیزی جز ارج نهادن به ارزش والای نیروی انسانی نبوده است و به منظور پیشرفت جامعه و پیشگیری از بروز خسارات در هر سطح مدیریتی ممکن ، اقدامات جامعی در راستای ایمن سازی صنایع و معادن صورت پذیرفته است .

بدیهی است که علاوه بر پیاده سازی سیستم های کلان و ملی در خصوص ایمن سازی صنعت و محصولات ، آموزش های همگانی نیز کمک شایانی در راستای پیشرفت و ارتقاء فرهنگ ایمنی و جلوگیری از بروز خسارات گاها جبران ناپذیر خواهد نمود.

لذا ، اهم اهداف و فعالیتهای شرکت تعاونی فنی مهندسی ایمن پردازان صنایع صبا (صنایع بالادستی ایران)به شرح ذیل تعیین شده است :

  1. پیاده سازی سیاست آموزش HSE را در اولویت اهداف خود قرار داده و با ارائه خدمات آموزش حضوری HSE در قالب برگزاری کلاس ، سمینار ، همایش و کارگاه های عملی و نیز آموزش مجازی HSE ، تشکیل گروه های مجازی آموزش HSE ، ایجاد آزمونهای آنلاین خود آزمایی HSE و برگزاری کلاس های مجازی آموزش HSE سعی نموده است گامی بزرگ و ارزنده در راستای هدف بزرگ خود بردارد .
  2. ارائه خدمات ممیزی HSE به کارفرمایان محترم در راستای اخذ گواهینامه OHSAS 18001 .
  3. ارائه خدمات مشاوره HSE به منظور کنترل و حذف عوامل زیان آور شغلی و حذف مشاغل حذف و زیان آور در راستای هدف والای ارتقاء سلامت اجتماعی کارگران و حذف هزینه های گزافی که کارفرمایان از این بابت متحمل می گردیدند .
  4. ارائه خدمات مشاور حفاظت فنی ایمنی برق و تاسیسات الکتریکی ، سیستم اتصال به زمین و … صنایع .
  5. ارائه خدمات مشاوره جهت کاهش و کنترل نرخ حوادث
  6. ارائه خدمات تهیه HSE Plan و ارزیابی ریسک و سایر امور مربوط به پیاده سازی سیستم مدریریت HSE
  7. ارائه خدمات متنوع اجرایی و آموزشی در راستای اخذ گواهینامه های مربوط به HSE پیمانکاران